مدارک لازم جهت تعویض کارت های پایان خدمت قدیمی با کارت های جدید

ارسال به دیگرانtelegram

اگر به خدمت سربازی رفته اید و کارت پایان خدمت شما کارت هوشمند نمی باشد در اسرع وقت نسبت به تعویض آن اقدام نمایید .تعویض کارت پایان خدمت عادی به هوشمند برای آن دسته از کسانی است که از تاریخ ۰۱-۰۱-۱۳۶۰ (یکم فروردین ۱۳۶۰) به بعد خدمت آنان به اتمام رسیده است،می باشد.ثبت و درخواست تعویض کارت پایان خدمت برای کارکنان نیروهای مسلح که از خدمت رها شده‌اند (بازنشسته، بازخرید، مستعفی، اخراجی و پایان خدمت) در دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی(پلیس + ۱۰) انجام می‌شود و کارکنان نیروهای مسلح که هنوز شاغل بوده و در حال خدمت هستند می‌بایست به یگان خدمتی خود مراجعه نمایند.اما چگونه و به چه صورت اینکار را انجام دهید؟ با ما در این مطلب همره باشید تا مدارک مورد نیاز جهت تعویض کارت پایان خدمت قدیمی و همچنین مراحل انجام کار را گام به گام مرور کنیم.

برای انجام  تعویض کارت پایان خدمت قدیمی خود ، شما باید به دفاتر پلیس +۱۰مراجعه کرده و در آنجا نسبت به تکمیل فرم برای تعویض کارت پایان خدمت قدیمی خود اقدام کنید.البته با در دست داشتن مدارک زیر:

مدارک مورد نیاز برای تعویض کارت های پایان خدمت قدیمی با کارت های جدید

اصل و تصوير پشت و رو كارت ملي.
اصل شناسنامه عکسدار به همراه تصوير صفحه اول و توضیحات.
دو (۲) قطعه عكس ۴×3 صرفاً رنگی فقط با زمينه سفید و تمام رخ، مطابق با شئونات اسلامي فاقد زيور آلات، کراوات يا هرگونه پیرایش مو و محاسن.
اصل و تصوير آخرين مدرک تحصيلي يا گواهي مربوطه. (در صورتی که وضعیت تحصیلی به نسبت به گذشته تغییر کرده باشد)
اصل کارت معافيت یا پایان خدمت قبلي که داراي مهر طلاکوب بوده، شماره سريال آن مشخص و با اطلاعات ارائه شده از سوي متقاضي مطابقت داشته باشد.

بعد از تکمیل فرم مربوطه و تحویل مدارک و پراخت هزینه های مربوطه ،سوابق اخذ شده از شما توسط نماينده دفاترپلیس +۱۰ ظرف مدت ۳ روز به حوزه هاي وظيفه عمومي ذيربط ارسال خواهد شد. کارت شما از طریق پست پیشتاز به آدرس شما ارسال خواهد شد.